Ginekolodzy w Żywcu dodaj lub zdabac opinie.

Witam!Forum te zostało stworzone po to aby zdobyc opinie pozytwne jak i negatywne na temat lekarzy ginekologow w Żywcu. Forum to ma na celu ułatwic wybór lekarza.


#1 2011-08-10 14:22:05

Rose

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-02
Posty: 16
Punktów :   

WIESŁAW BU¦ OPINIE

FORUM TO MA CELU ZGROMADZENIU OPINI KTORE BEDA POMOCNE W DOBORZE LEKARZA.DODAJ WŁASNA OPINIE NA TEMAT LEKARZA, NIE ZAPOMNIJ O CZASIE TRWANIA WIZYTY, CENIE I O PROFESJONALIZMIE BADZ NIE PROFESJONALIZMIE TEGO LEKARZA. ZA KAZDA OPINIE DZIEKUJEMY.

Offline

 

#2 2011-08-12 22:57:35

POZYTYWNY

Go¶ć

Re: WIESŁAW BU¦ OPINIE

Jedyny lekarz ktory potafił bezinteresownie okazac wspołczucie po przykrych dla mnie wydarzeniach. Nie traktuje pacjentek przedmiotowo-jednak nie wszystkich zjada rutyna!!!! Wizyta trwa 30minut kosztuje ok100zł mysle, ze warto zapłacic ta cene za rzetelne przebadanie pacjentki.

 

#3 2011-11-16 16:10:26

Emka

Go¶ć

Re: WIESŁAW BU¦ OPINIE

lekarz nie przyjemny , omylnie stawia diagnozy ...

 

#4 2011-11-21 13:49:15

Rose

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-02
Posty: 16
Punktów :   

Re: WIESŁAW BU¦ OPINIE

Emka napisał:

lekarz nie przyjemny , omylnie stawia diagnozy ...

Jesli takie jest Twoje zdanie to go uzasadnij!!! Moze cos wiecej napiszesz?

Offline

 

#5 2011-11-27 12:51:14

Emka

Go¶ć

Re: WIESŁAW BU¦ OPINIE

Rose napisał:

Emka napisał:

lekarz nie przyjemny , omylnie stawia diagnozy ...

Jesli takie jest Twoje zdanie to go uzasadnij!!! Moze cos wiecej napiszesz?

miałam cystę wykryt± przez szewca , jednak bu¶ zaprzeczył i wypisał mnie, bóle nie ustępowały pojechałam wiec do prof. Ryszarda poręby cysta była ,  to dlaczego jako jedyny nie widział i zaprzeczył .  w dodatku nie chciał wierzyć ze mnie to boli mówił ze nie ma mnie z czego boleć. 2 razy już mnie wypisał , raz z niedoleczon± cyst± a drugi wła¶nie niedawno z powodu ze on nie widzi nic .   diagnoza Ľle wykryta . !!! j

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.juvent.pun.pl www.fmgroupslask.pun.pl www.naruto-ultimateninja.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl www.itachiworld.pun.pl