Ginekolodzy w Żywcu dodaj lub zdabac opinie.

Witam!Forum te zostało stworzone po to aby zdobyc opinie pozytwne jak i negatywne na temat lekarzy ginekologow w Żywcu. Forum to ma na celu ułatwic wybór lekarza.


#1 2011-08-10 14:06:50

Rose

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-02
Posty: 16
Punktów :   

JAWDIGA KRYCZKA OPINIE

FORUM TO MA CELU ZGROMADZENIU OPINI KTORE BEDA POMOCNE W DOBORZE LEKARZA.DODAJ WŁASNA OPINIE NA TEMAT LEKARZA, NIE ZAPOMNIJ O CZASIE TRWANIA WIZYTY, CENIE I O PROFESJONALIZMIE BADZ NIE PROFESJONALIZMIE TEGO LEKARZA. ZA KAZDA OPINIE DZIEKUJEMY.

Offline

 

#2 2011-08-12 23:29:59

NEGATYWNY

Gość

Re: JAWDIGA KRYCZKA OPINIE

Niestety o pani doktor nie mogę napisać nic dobrego. Oto jej czarna strona:
-MEGA DŁUGA KOLEJKA-pani doktor nie umawia na godzinę
-CZAS TRWANIA WIZYTY-max.15 min (w ciąży)-więc dokładnością nie grzeszy,ale dla niej ważniejsza jest ilość pacjentów (pieniążki)
-KOSZT-wizyta 80,a wypisanie samej recepty 50!!!
Osobiście nie polecam,bo nawet w szpitalu nie mogłam na nią liczyć.
STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!

 

#3 2011-08-16 18:26:57

NEGATYWNY

Gość

Re: JAWDIGA KRYCZKA OPINIE

W STU PROCENTACH POPIERAM PRZEDMOWCZYNIE.DOKTOR KRYCZKA TO LEKARZ KTOREMU ZALEZY NA ILOSCI PACJENTOW DLA KTORYCH POSWIECA 10-15 MINUT.MALO TEGO KAZDY CHORUJE U NIEJ NA NADZERKE NAWET JESLI JEJ NIEMA,CO WIAZE SIE Z  WIZYTA STWIERDZENIA NADZERKI KOLEJNA TO PRZYJCIE PO LEKARSTWA NA DOBRE PH POCHWY DOPIERO KOLEJNA WIZYTA TO CYTOLOGIA A 2 KOLEJNE TO ZASTOSOWANIE KWASU SOLCOGEN(140 ZL) TAKZE KOSZT NADZERKI TO 660 ZA CO MOZNA ZROBIC DWUKROTNIE STOSUJAC LASER.MALO TEGO NADZERKI WCALE NIE MIALAM CO STWIERDZIL INNY DOSWIADCZONY LEKARZ KTOREMU NIE ZALEZY NA KASIE LECZ NA DOBRU PACJENTOW:)CO DO RESZTY TO SZKODA SLOW BO NIE WIEM CO W NIEJ WIDZA PACJENTKI KTORE  W WYSOKIEJ CIAZY SIEDZA KILKA GODZIN PO NOCACH W OCZEKIWANIU NA WIZYTE.JA JUZ MAM SWOJEGO LEKARZA MOGE POLECIC DR.MATUSZNY

 

#4 2011-09-14 07:34:55

dzigita

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: JAWDIGA KRYCZKA OPINIE

bardzo miła- ale to wszystko- żle leczyła mi nadżerkę- po leczeniu zapalenia wciąż wracały a ona dawała lekarstwa- okazało się że trafiająć do dr Wellhoner - mam nadżerkę- powiedziałam że teraz miałam leczoną- tymczasem dr powiedziała że nie jest wyleczona - 1 kolejne 1000 zł na leczenie.... czyli p. Kryczka nie przyznała się że jej leczenie nie wyszło- bo wtedy musiałaby powtarrzać je na własny koszt i oczywiście przyznać się do błedu- lepiej ładować pacjentce bez opamietania antybiotyki...- a przy wyborze antykoncepcji- xzapytała które tabletki chce- żadnego wywiadu medycznego nie było, badań pod kątem tolerancji,,,
no i te straszne godziny spędzone  w gabinecie na oczekiwanie wizyty- która trwała potem 10 min:((: NEGATYWNA OPINIA

Offline

 

#5 2011-11-10 17:26:59

HELA

Gość

Re: JAWDIGA KRYCZKA OPINIE

Niestety i Ja nie mogę nic dobrego powiedziec o Pani D.Kryczce.....

WIZYTA U TEJ PANI DOKTOR TO JAKIES JAJA SA A NIE WIZYTA U OSOBY KTORA POWINNA DBAC O DOBRO PACJENTA KOTRA PRZYSIEGALA UCZCIWOSC ITD. KOLEJKA NO SZOK CHOC NIE WIEM CO TE KOBIETY W NIEJ WIDZA MOJA PIERWSZA WIZYTA WYGLADALA TAK ZE CZEKALAM 3GODZ NA PRZYJĘCIE POTEM PANI DOKTOR MI POWIEDZIALA ZE MAM BARDZO DUZA NADZERKE
I ZE PRZEPISZE MI ANTYIOTYK OCZYWISCIE WIZYTA80ZL KAZALA PRZYJSC ZA 2 TYG NA CYTOLOGIE ALE NIE WROCILAM JUZ DO TEJ PANI DOKTOR POSZLAM DO INNRGO LEKARZA KTORY POWIEDZIAL MI ZE ZADNEJ POWTARZAM ZADNEJ NADZERKI NIE MA CO JA TO OPOWIADAM BYL TO DLA MNIE SZOK 3 NOCE NIE SPAŁA MYSLAC CO TO BEDZIE A TU SZOK ZE NIC NIE MA PYTAM SIE CZYM BY MNIE TA BABA LECZYLA  KU MOJEMU NAJWIEKSZEMU ZDZIWIENIU BYLO TO ZE KOBIETOM W CIAZY POSWIĘCAŁA MAXYMALNIE 15MINUT!!!!
SZOK SZOK I JKESZCZE RAZ SZOK ODRADZAM !!!!!!!!!

 

#6 2012-12-27 13:48:01

wma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: JAWDIGA KRYCZKA OPINIE

Kochane-ja Wam szczerze tej lekarki NIE POLECAM!!!!!Tak lekarka bardzo miła-ale to by było na tyle...najważniejsza jest kasa za wizytę-długie kolejki spowodowane niezapisywaniem na godziny to też dramat.Ale może i to byłoby do przejścia-gdyby nie to-że pacjentki traktuje byle szybko...spotkały mnie ostatnio bardzo przykre przeżycia związane ze stratą upragnionej ciąży-to jak byłam potraktowana przez tą doktorkę zostanie na dłużej .....totalnie lekceważy swoje pacjentki w szpitalu. ZERO WSPARCIA PSYCHICZNEGO!!!!!!!Myślę, że to wystarczające argumenty-żeby ja omijać z daleka-to lekarka dla której pacjentki się nie liczą-jest dobrze wtedy jeśli ciąża przebiega normalnie i 15 minutowe wizyty wystarczają..ale nic więcej nie można od niej wymagać...to bardzo przykre, że można tak traktować drugiego człowieka w takich chwilach. I życzę Wam byście takich chwil nigdy przeżywać nie musiały- ale dobrze jeśli dziewczyny piszą różne opinie-choćby po to-by każda pacjentka miała pewność, czy lekarz też jest dobry w trudniejszych sytuacjach-kiedy ciąża nie przebiega "książkowo"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachheroes.pun.pl www.naruto-ultimateninja.pun.pl www.itachiworld.pun.pl www.fmgroupslask.pun.pl www.immn.pun.pl